Acer Swift 5 Ülkemizde Satışa Sunuldu!

Acer Swift 5 (Acer’ın yeni modeli) Full HD Dokunmatik 14 inçlik bir ekrana sahip. Maksimum ekran parlaklığı 300 nit olan bilgisayarın ekranının çerçeveleri gayet ince. Bu da bize yüzde 90’lık ekran kasa oranıyla gayet başarılı bir iş çıkarmış. Ekran 14.95mm olmakla beraber ağırlığıysa yaklaşık 1 kg civarlarında. Ekran açıldığında kasanın biraz altında iniyor. Bu da klavyeye bir eğim kazandırıyor.

Acer Swift 5, İntelin Evo programına dahil durumda bu program uyku modundan hızlı çıkma, batarya kontrolü,uzun kullanım süresi ve hızlı şarj olabilme özelliklerine sahip.

Yeni nesil Intel Core i5-1135G7 işlemci kullanan Swift 5 birçok oyunda Full HD çözünürlükte güzel fps değerleri vermektedir.

Bilgisayarımızda 8 GB LPDDR4X RAM ayrıca 512 GB SSD’ile WiFi 6, Bluetooth 5.1, Thunderbolt 4, parmak izi okuyucu gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.4 saatlik kullanım için 30 dakika şarj olması yeterli olan bilgisayarın fiyatı 9859TL olarak belirlenmiştir.

16GB RAM ve Intel Core i7-1165G7’ye yükseltilmiş modeli ocak ayında piyasaya sürülmekle beraber fiyatı daha açıklanmamıştır.Instagram & YouTube & Twitter & Discord