GTA Online’a Giriş Süresini Kısaltan Mod, Oyuna Geliyor !

Geçtiğimiz günlerde olay olan “GTA Online’a giriş hızını arttıran mod !” yeni bir güncelleme ile Oyun’a dahil edilecek, modu yapan T0st ise 10 Bin Dolar ile ödüllendirilecek.

Modu geliştiren “T0st” isimli geliştiriciye göre GTA Online’ın geç açılmasının bir numaralı nedeni, işlemcilerde yaşanan bir yük binmesi idi. Bu yük binmesine neden olan şeyse oyun dosyaları arasında yer alan bir “JSON” belgesiydi. İşte T0st, bu belge içerisindeki optimizasyonu iyileştirerek, oyunun açılış hızını artırmayı başarmıştı. JSON dosyasının gereksiz bilgilere ulaşarak bunları okumaya çalıştığını söyleyen T0st, yalnızca doğru dosyaların okunmasını sağlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde banlanmaktan korkan oyuncuların çoğu, oyuna girmeyi %70 hızlandıran bu modu kullanmamıştı. Rockstar Games oyuncular için doğru olanı seçip modu oyuna eklemeye karar verdi. Oyuna girerken yaparken kötü bilgisayar ya da internetleri yüzünden 5-6 dakika bekleyen oyuncular bu habere çok sevindi, bu modun bir sonraki güncelleme ile oyuna eklenmesi bekleniyor.

İnstagram & Youtube & Twitter & Discord