PUBG Mobile 2.0 Geliyor!!

PUBG Mobile, dünyanın en popüler oyunu lakabını belli bir süredir elinde bulundurmuyor. Tencent Games üzerine yapılan baskılardan ve kısıtlamalardan en çok etkilenen oyunlardan birisi olan PUBG, gerek hileler gerek bazı bug’lar yüzünden çok fazla oyuncu kaybetti. Sonrasında Twitter üzerinden açıklama yapan PUBG, hem bilgisayar hem de mobil için PUBG Mobile 2.0’ın dıyurulacağını açıkladı.

Birkaç Ay İçinde PUBG ve PUBG Mobile 2.0 Gelecek!

En son güncellemesini Eylül ayında yapan PUBG, Erangel 2.90 haritası ile oyuna aynı zamanda bir revizyon getirdi. Oyuncularını memnun eden şirket, yapılan yenilikleri bu yeni sürüm ile kullanıcıların ilgisine sundu.

PUBG Mobile’ın 1.0 güncellemesinde birçok yeniliği beraberinde getiren oyun, kendisine ayrıca bir revizyon kattı. Ayrıca PlayerIGN hesabı da PUBG ve PUBG Mobile’ın 2.0 güncellemesinin geleceğini duyurdu.

Yapılan paylaşımda global bir doğrulama haberinin yolda olduğunu söyleyen PlayerIGN, konu hakkında bir video çekmek istediğini de belirtiyor.

Yeni Sürüm Oyunculara Ne Katacak?

Oyunun 2.0 sürümünün kod adının Project XTRM olduğu öne sürüldü. Aynı zamanda oyunun Lite sürümünün de geliştiricisi olan Seoul Head Quarter tarafından geliştirilen oyun, oyun konsolları, mobil ve bilgisayar için çapraz platform desteği ile sürülecek.Instagram & YouTube & Twitter & Discord