Samsung Note Serisinin Desteklediği S Pen İçin Ortaya Atılan İlginç İddia!

Samsung Note serisi ile hayatımızda yer alan S Pen’in, geçtiğimiz günlerde tanıtılan S21 Ultra tarafından da destekleneceği duyurulmuştu. Hâliyle bu gelişmelerin üzerine yeni bir iddia ortaya atıldı. Samsung S Pen desteği olan cihaz sayısını arttırabilir!

S Pen desteği bulunan Galaxy Note serisi, bu özelliği koruyan tek seri durumundaydı. Fakat S21 Ultra ile bunun bozulmasının üstüne, bir sonraki S Pen destekleyecek telefonun üst segmentte olmayacağı iddia edildi.

Samsung S Pen için yeni cihaz desteği iddiaları, firmanın farklı segmentlerde de bunu kullanacağı yönünde. S Pen, bir sonraki orta-üst segment telefonda olabilir.

Bu durumda birçok tahmin Galaxy A serisi üzerinde yoğunlaşılırken, firmanın orta-üst segment diye belirttiği seride görülmesi olağan.

Daha önceleri Note serisinin nispetinde yeni bir model üretmiş olan Samsung, onda da kalem desteğini kullanmıştı. Fakat bu telefon da Note serisinden.

S Pen desteğinin birçok seriye gelecek olması her ne kadar kullanıcıları sevindirse de unutulmaması gereken bir şey var. Bu kalem Note serisindeki kadar işlevsel olmayacak. Ortaya atılan iddialara göre Note serisi hariç diğer S Pen desteği olan telefonların S Pen yuvasına sahip olmayacak ve bu da birçok özellikten muaf olacağını gösteriyor.Instagram & YouTube & Twitter & Discord